تبلیغات
me and you - خوش اقبالی-پلکان روشنایی
به me and you خوش آمدید ...
خوش اقبالی-پلکان روشنایی

خوش اقبالی

گاهی به دست نیاوردن آنچه میخواهی نوعی بخت است. انسانها در زندگی بر اساس نیازها و دیدگاه هایی که دارند،برای به دست آوردن چیزهایی تلاش میکنند و اگر نتوانند به آن دست یابند احساس ناامیدی و یأس برآنان غلبه میکند و خود را بد شانس میدانند در حالی که بسیاری از چیزهایی که در زندگی به آنان دست نمی یابیم خودش نوعی اقبال به شمار می رود؛ زیرا ضرر و زیان به دست آوردن بیشتر از زیان های نرسیدن به آن است.بنابراین هرگز خود را از اینکه به چیزی دست نیافته اید سرزنش نکنید، گاه نرسیدن به خواسته ها موجب رسیدن به خواسته های بزرگتر و موفقیت بیشتر می شوند؛ به گونه ای که شخص با ارتقای اهداف و افکار خود دیدگاه بالاتر و بازتری از مسائل به دست می آورد و همین مسئله باعث می شود تا به جایگاه های بالاتری برسد.دوستان عزیزم اگه توی این سالی که گذشت  چیزهایی رو خواستید اما به دست نیاوردید ناامید نشید،امیدتون به خدا باشه، مطمئن باشید خداوند متعال حتما به فکر شماست وتوی این سال جدید با تلاش و همت بیشتر به چیزهایی که لایق آن هستید دست خواهید یافت.منم از خدا عشقم رو خواستم و مطمئنم که خدا دعاهای منو بی جواب نمیزاره از شما هم میخوام برام دعا کنید که به عشقم برسم.خیلی دوستتون دارم. امیدوارم امسال یه سالی پر از زیبایی،پر از عشق، پراز صداقت و....باشد.برای شما دوستان عزیز هم تنی سالم، عقلی فهیم، دنیایی پر از عشق و جیبی پراز پول آرزو میکنم. امیدوارم توی این سال همه ی شما عزیزان به کسی که میخواهید، به عشقتون برسیدو زندگیتون سرشار از محبت و زیبایی باشه. طراوت گل را برایتان آرزو میکنم.

 چهار راه برای رسیدن به آرامش:

1- نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا

2- نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا

3- نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا

4- نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا 

پلکان روشنایی

رسیدن به روشنایی موفقیت و دست یافتن به نور آنقدرهاهم که گمان می کنی دور از دسترس نیست،کافی است پای بر راه بگذاری آنگاه دیری نمی پاید که در زیر پای خود پلکانی برای بالا رفتن خواهی یافت

اگر در حصار شکست ها و قفس موانع مانده ای نباید رشد کردن و زیستن برایت دشوار باشد،اگر امیدت را از دست ندهی حتما راهی خواهی یافت،راهی که بودن تو را زیباتر از زمانی خواهد کرد که در حصار نیستی.

اینو هم از من به عنوان یه عیدی ناقابل بپذیرید.


این مطلب توسط arezoo-zahra derakhshandeh  روز دوشنبه 1 فروردین 1390 در ساعت 01:19 ب.ظ نوشته شد | نظرات()